Kossa Club Bodrum Kadıkalesi

Kossa Club Yazlıkları’nda 7 bin 200 liraya 49 yıl kiralık konut!

 

Rayon Turizm İnşaat tarafından Bodrum’da hayata geçirilen Kossa Club, 49 yıl kullanılmak üzere müşterilerinin hizmetine sunuluyor. Proje 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon apart konutlardan meydana geliyor.

 

Bodrum Kossa Club’ı Ocak, Şubat, Mart, Ekim, Kasım ve Aralık ayları için kiralayan müşteriler 6 bin 500 lira ödüyor. Nisan ile Mayıs ayları için kiralayanlar 7 bin 200 lira ödüyor. Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül ayı için kiralayanlar ise 10 bin 500 lira ödüyor.

Yılda 1 hafta kullanılmak üzere 49 yıla kadar kiralama avantajı sunan Kossa Club Bodrum için 24 aya kadar da vade imkanı sunuluyor. 5 yıldızlı otel hizmeti sunulan projede yıllık aidat tutarları 150 Euro.

5 bin 400 metrekare arazi alanı üzerinde yükselen Kossa Club Evleri, toplam 36 apart daireden oluşuyor. Projenin sağladığı sosyal olanaklar arasında yeşil alanlar, tekne turları, dalgıçlık tenis kortu, yüzme havuzları, restoran ve beyaz eşya ile internet hizmeti bulunuyor.

Ayrıca Kossa Club Yazlıkları, Bodrum’da D Marin Turgutreis ve Port Bodrum Yalıkavak Marina’ya da yakım bir mesafede konumlanıyor.

Detaylı bilgi almak için veya;
Satın alma konusunda UYGUN FİYATLAR ve Ücretsiz tanıtım  turu için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
İletişim Bilgileri
Telefon
GSM Telefon
:
:
     0 212 452 52 00
+90 532 225 30 76   WhatsApp
E-Mail Adresi
:

Siz değerli müşterilerimize Web sitemizden en iyi hizmeti verebilmek  adına Taleplerinizi Aşağıda bulunan Talep Formunu doldurup bize yolarsanız şayet Siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı hizmet vermiş ola bilmenin onurunu ve gururunu Duymuş olacağız. İlğiniz için teşekkürler Size enkısa zamanda Müşteri Temsilciniz Dönecektir.

İyi günler!!!!!!

Yorum Yaz